Rozwój na zamówienie

Twój LMS, Twój sposób

Porozmawiajmy

Wstęp

Nasz zespół ekspertów może z Tobą współpracować, aby dokładnie określić funkcje, których potrzebujesz i zaprojektować rozwiązanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby. Następnie zespół doświadczonych programistów zbuduje dla Ciebie rozwiązanie na miarę, aby bezproblemowo zintegrować je z Twoim systemem LMS.

Przez lata stworzyliśmy wielokrotnie nagradzane produkty, które znacznie rozszerzają możliwości systemów zarządzania nauczaniem, takich jak Moodle i Totara, aby spełnić wymagania organizacyjne i branżowe. Stworzyliśmy wszystko, od integracji między platformami do w pełni funkcjonalnych rozwiązań, aby dodać funkcje takie jak planowanie stażu, dzienniki odzwierciedlające i ciągły rozwój zawodowy na szczycie istniejących systemów skoncentrowanych na uczniu z w pełni zintegrowaną administracją.

Wyjątkowo doświadczony zespół techniczny.
Projektowanie innowacyjnych rozszerzeń operacyjnych i pedagogicznych.
Współtwórcy społeczności open-source.

Wartość, którą dostarczamy

 • Ekspertyza technicznaCzęsto zgłaszają się do nas klienci, którzy uważają, że ich poprzedni dostawca LMS nie ma wystarczającej wiedzy technicznej, aby stworzyć rozwiązania na zamówienie. Nasi programiści posiadają głęboką wiedzę na temat wiodących platform LMS, ale także doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, które pomagają organizacjom realizować ich wizję innowacji edukacyjnych.
 • Rozwiązania na zamówienieNasi programiści wykraczają poza tradycyjne platformy LMS, aby objąć nowe paradygmaty uczenia się, takie jak Student Transformation Learning Record (STLR ), ekscytującą nową inicjatywę edukacyjną, która pozwala studentom uzyskać formalne uznanie dla doświadczeń edukacyjnych zdobytych w klasie i poza nią.
 • Zaufani partnerzy edukacyjni MicrosoftuEnovation zostało obdarzone zaufaniem przez Microsoft i Moodle jako twórcy oficjalnej integracji Microsoft Teams z Moodle. Współpracujemy z Microsoft i Moodle, aby wspierać i rozszerzać tę niezwykle popularną wtyczkę Moodle na całym świecie.
 • OpłacalnośćWybierając rozwiązania typu open source, otrzymujesz potężną, bogatą w funkcje platformę, która jest bardziej przystępna cenowo niż starsze oprogramowanie. Nasze doświadczenie i bliska współpraca z Moodle/Totara oznacza, że możemy zapewnić utrzymanie Twojej platformy.
Co mówią nasi klienci

Sudia Przypadków

top shape

Skontaktuj się

Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci w dostarczaniu najlepszych cyfrowych rozwiązań w zakresie uczenia się i talentów dla Twoich potrzeb i realizacji Twoich projektów, napisz do nas. Chętnie pomożemy!

  botttom shape

  Inne rozwiązania

  Zarządzany hosting

  Uzyskaj szybki, niezawodny i bezpieczny hosting dla swoich kursów online.

  Dowiedz się więcej

  Treści edukacyjne

  Bądź na bieżąco z naszymi kursami szkoleniowymi LMS

  Dowiedz się więcej

  Trening

  Get up to speed with our LMS training courses.

  Dowiedz się więcej

  Wspierać się

  Bieżące wsparcie dla platform Moodle i Totara.

  Dowiedz się więcej

  Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach