Zarządzanie hostingiem

Porozmawiajmy!

Wstęp

Dobre platformy edukacyjne powinny działać bezproblemowo – tam, gdzie ich potrzebujesz; niezawodne, skalowalne i bezpieczne. W Enovation mamy szereg rozwiązań hostingowych, które spełnią Twoje wymagania. Od małych firm po duże uniwersytety, możemy zapewnić wydajność, której potrzebujesz, zapewniając wsparcie, które uspokaja.

Nasze pakiety hostingowe oferują do 99,9% dostępności i przełączania awaryjnego, z dostosowanymi rozmiarami pamięci i wsparciem do 24-7. Oferujemy również zestaw konkurencyjnych opcji hostingu współdzielonego, które mogą rosnąć wraz ze zmianą skali LMS.

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów ds. e-learningu, aby znaleźć najlepszy pakiet hostingowy pod względem stosunku ceny do wydajności dla Twoich potrzeb i miej pewność, że będziemy monitorować Twoje systemy i informować Cię na bieżąco o poprawkach i aktualizacjach, abyś mógł skoncentrować się na służbie swoim uczniom, a nie na uczeniu się Twoje serwery!

Dostępność 99,9%
Wsparcie 24/7

Wartość, którą dostarczamy

 • Super niezawodny hosting w chmurzeUzyskaj szybki, niezawodny i bezpieczny hosting dla swoich kursów online.
 • Skaluj szybko i łatwo.Chcesz dodać kilka tysięcy uczniów do swojego LMS? Nie ma problemu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwiększyć wykorzystanie LMS.
 • Dbamy o prywatność i bezpieczeństwo twoich danych. Każdego dnia pracujemy nad zapewnieniem, aby Twoje dane pozostały prywatne i bezpieczne.
 • Przyspiesz naukęPozwól nam zająć się Twoją infrastrukturą IT, abyś mógł skupić się na swojej platformie szkoleniowej.
Co mówią nasi klienci

Analizy przypadków

Często zadawane pytania

Każdy projekt jest wyjątkowy i chcemy zapewnić Ci najbardziej efektywny hosting spełniający Twoje wymagania i mieszczący się w Twoim budżecie.

Oferujemy szereg opcji pomocy technicznej dostosowanych do Twoich potrzeb — aż do całodobowego monitorowania w przypadku konfiguracji o wysokiej dostępności

top shape

Skontaktuj się

Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci w dostarczaniu najlepszych cyfrowych rozwiązań w zakresie uczenia się i talentów dla Twoich potrzeb i realizacji Twoich projektów, napisz do nas. Chętnie pomożemy!

  botttom shape

  Inne rozwiązania

  Rozwój na miarę

  Stworzymy Twoją platformę edukacyjną na Twój sposób.

  Dowiedz się więcej

  Zawartość szkoleniowa

  Kursy eLearningowe na zamówienie i z półki.

  Dowiedz się więcej

  Szkolenie

  Rozwiń swoją wiedzę dzięki naszym kursom szkoleniowym LMS

  Dowiedz się więcej

  Wsparcie

  Bieżące wsparcie dla platform Moodle i Totara.

  Dowiedz się więcej

  Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach