Wsparcie

Bieżące wsparcie dla Moodle i Totara

Zapytaj teraz

Wprowadzenie

Nasz zespół pomocy technicznej, zarządzany w 100% wewnętrznie i dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezwłocznie odpowiada na każde zgłoszenie telefoniczne, e-mail i zgłoszenie do pomocy technicznej oraz informuje o postępach w całym procesie rozwiązywania problemów technicznych.

Działamy proaktywnie, jeśli chodzi o wydajność i bezpieczeństwo, ale jesteśmy również gotowi pomóc w konfiguracji i administracji. Wiemy, że dowodem na to, że dobra platforma działa sprawnie, jest jej utrzymanie.

Odpowiednio dobrany pakiet wsparcia
Wsparcie wewnętrzne
Dostępność 24/7/365
Szybkie rozwiązywanie problemów

Wartość, którą zapewniamy

 • Dostępność 24/7/365Każdy klient może zwrócić się o pomoc techniczną przez całą dobę, każdego dnia w roku, dzięki czemu nauka nigdy się nie kończy.
 • Pojedynczy punkt kontaktowyJeśli pojawi się nieprzewidziany problem techniczny, będziesz dokładnie wiedzieć, kto zajmuje się Twoim zgłoszeniem pomocy technicznej i co robi, aby go rozwiązać.
 • Uzyskaj wsparcie LMS dopasowane do Twoich potrzebPakiet wsparcia IT jest w pełni konfigurowalny i może obejmować wszystko, począwszy od wsparcia dla użytkowników końcowych i administratorów, poprzez aktualizację i migrację witryn, aż po kompleksowe, niezawodne i fachowe doradztwo IT na miejscu.
 • Dbałość o jakośćWszystkie zapytania dotyczące wsparcia technicznego są rozpatrywane terminowo przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów IT, dzięki czemu możesz zająć się prowadzeniem i rozwijaniem swojej firmy.
Co mówią nasi klienci

Analizy przypadków

FAQS

Oferujemy szereg opcji pomocy technicznej dostosowanych do Twoich potrzeb — aż do całodobowego monitorowania w przypadku konfiguracji o wysokiej dostępności

Jako partnerzy Moodle, możemy zaoferować zarówno ogólną aplikację mobilną Moodle, jak i własne aplikacje mobilne Moodle.

top shape

Skontaktuj się

Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci w dostarczaniu najlepszych cyfrowych rozwiązań w zakresie uczenia się i talentów dla Twoich potrzeb i realizacji Twoich projektów, napisz do nas. Chętnie pomożemy!

  botttom shape

  Other solutions

  Managed hosting

  Get fast, reliable, & secure hosting for your online courses.

  Dowiedz się więcej

  Learning content

  Bespoke and off-the-shelf eLearning courses.

  Dowiedz się więcej

  Training

  Get up to speed with our LMS training courses.

  Dowiedz się więcej

  Consultancy

  Helping you choose a platform that is right for you.

  Dowiedz się więcej

  Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach