Najczęściej zadawane pytania

System zarządzania nauką lub LMS to to, o czym myśli większość ludzi, gdy myślą o platformie szkoleniowej. Jest to oprogramowanie, w którym przechowujesz, dostarczasz i śledzisz treści szkoleniowe. Platforma doświadczeń edukacyjnych, w skrócie LXP, to platforma, na której treści są zarówno selekcjonowane, jak i agregowane w celu spersonalizowanego doświadczenia ucznia.

Proces regularnych kontroli o nazwie „Musi-dos”, „do zrobienia” i „do zrobienia” zapewnia organizacji wyniki wydajności w czasie rzeczywistym poprzez automatyzację procesu oceny i raportowania na koniec roku. Obowiązki to czynności, które pracownik musi wykonać w ciągu najbliższych 4 tygodni, aby spełnić wymagania swoich podstawowych produktów. Zwykle są namacalne i krótkoterminowe. Pracownik będzie miał ok. Cztery muszą zrobić to miesiąc. Co należy zrobić: Poza obowiązkami, należy zrobić inne czynności, które pracownik może wykonać, aby przygotować się na następny miesiąc lub nadchodzące miesiące. Pracownik może zgodzić się na ok. dwa powinny wystarczyć na miesiąc. Co można zrobić: Działania, które pracownik może zrobić, aby wyjść poza to, co musi zrobić i co należy zrobić, aby naprawdę odróżnić swoje osiągnięcia od reszty. Pracownik może dodać tylko jedną osobę w miesiącu.

Ramy OCD skupiają się na wdrożeniu następujących kluczowych komponentów – celów, kompetencji i rozwoju. Tworzy nieważkie podejście do zarządzania wydajnością Twojego pracownika, pozwalając mu przejąć stery nad rozwojem osobistym i karierą.

Jako oficjalni partnerzy Moodle i Totara Learn, ułatwiliśmy integrację tych platform z Aura Talent i Aura Perform, jednak nie jest to niezbędne we wszystkich projektach.

Posiadanie elastycznego LMS, takiego jak Totara Learn, oraz platformy doświadczeń edukacyjnych (LXP) staje się coraz bardziej popularne. Przy tysiącach systemów dostępnych na zatłoczonym rynku wybór odpowiedniego może być trudnym zadaniem. Nasz zespół ekspertów poprowadzi Cię przez ten proces.

Branded Moodle App pozwala na dostosowanie aplikacji Moodle do własnej tożsamości marki, aby stworzyć zaufane i spójne doświadczenie edukacyjne. Nasz zespół ekspertów Moodle pomoże Ci z łatwością przejść przez ten proces.

Enovation oferuje pełną gamę niestandardowych rozwiązań hostingowych i usług, w tym szkolenia, wsparcie, dostosowywanie i wiele innych, aby upewnić się, że otrzymasz najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb edukacyjnych.

Moodle to najbardziej konfigurowalny i zaufany system zarządzania nauką na świecie, używany przez setki tysięcy szkół, szkół zawodowych, instytucji szkolnictwa wyższego, organizacji non-profit i organizacji do zarządzania swoimi potrzebami edukacyjnymi i szkoleniowymi. Sprawdź nasze studia przypadków Moodle, aby dowiedzieć się więcej.

Moodle to najbardziej konfigurowalny i zaufany system zarządzania nauką na świecie, używany przez setki tysięcy szkół, szkół zawodowych, instytucji szkolnictwa wyższego, organizacji non-profit i organizacji do zarządzania swoimi potrzebami edukacyjnymi i szkoleniowymi. Sprawdź nasze studia przypadków Moodle, aby dowiedzieć się więcej.

Uaktualnienie Totara Learn to także świetna okazja do przeprojektowania i odświeżenia witryny, przeszkolenia i ponownego zaangażowania użytkowników oraz ponownego zainwestowania w oprogramowanie.

Enovation oferuje pełną gamę niestandardowych rozwiązań hostingowych i usług, w tym szkolenia, wsparcie, dostosowywanie i wiele innych, aby upewnić się, że otrzymasz najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb edukacyjnych.

Dla pracownika: Aura pomaga im zobaczyć, gdzie mogą i wnieść wartość dodaną. Pomaga im również zrozumieć, gdzie w organizacji istnieją dalsze możliwości i pomóc im w określeniu sposobu realizacji ich ambicji. Aura pozwala również pracownikowi obiektywnie i przejrzyście sprawdzić, jak sobie radzi i gdzie należy wprowadzić ulepszenia. Dla organizacji: Aura zapewnia jasny i aktualny wgląd w umiejętności. Umiejętności, jakie posiada organizacja, umiejętności, których potrzebuje organizacja oraz umiejętności, których organizacja będzie potrzebować w przyszłości. Pomaga również identyfikować ważne trendy w organizacji, identyfikować HiPos, a nawet pracowników zagrożonych odejściem z biznesu i potencjalnym wpływem na biznes. Informacje w czasie rzeczywistym na temat umiejętności i uczenia się pomagają firmie podejmować lepsze decyzje HR w oparciu o dane i wspierać firmę w strategiczny sposób.

Najlepiej porozmawiać z jednym z naszych konsultantów, aby znaleźć najlepszą platformę dla Twoich potrzeb. Pomożemy Ci wybrać platformę, która najlepiej pasuje do Twojego kontekstu i oferuje właściwą drogę naprzód.

To zależy od specyfiki projektu. Nasz zespół ekspertów poprowadzi Cię na każdym kroku.

Każdy projekt jest wyjątkowy i chcemy zapewnić Ci najbardziej efektywny hosting spełniający Twoje wymagania i mieszczący się w Twoim budżecie.

Jako oficjalni partnerzy Moodle i Totara Learn, ułatwiliśmy integrację tych platform z Aurą, chociaż Aura może również działać niezależnie od LMS.

Po pomyślnym ukończeniu kursu MEC kandydaci otrzymują odznakę, a po zdobyciu wszystkich odznak kandydaci otrzymują certyfikat Moodle Educator.

Zadania pisemne MEC są oceniane na podstawie rubryki opartej na rubryce DigCompEdu i powiązanej z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR): A1 (nowicjusz), A2 (odkrywca), B1 (użytkownik), B2 (ekspert), C1 (Lider), C2 (Pionier).

MEC nie został zaprojektowany, aby nauczyć Cię podstaw korzystania z Moodle; raczej program MEC poświadcza biegłość w budowaniu skutecznych działań związanych z nauczaniem i uczeniem się za pomocą Moodle. Więc jeśli jesteś nowy w Moodle, zalecamy rozpoczęcie nauki od podstaw, albo od naszych kursów Moodle Course Creator lub Administrator.

Akademia Totara została stworzona z myślą o profesjonalistach zajmujących się kształceniem i rozwojem, w szczególności administratorów LMS, twórców treści i instruktorów. Obejmuje ona kompleksowy program działań mających na celu podniesienie twoich umiejętności i twojego zespołu. Porozmawiaj z nami, jeśli chcesz się zarejestrować i uzyskać certyfikat.

Jako partnerzy Moodle, możemy zaoferować zarówno ogólną aplikację mobilną Moodle, jak i własne aplikacje mobilne Moodle.

Oferujemy szereg opcji pomocy technicznej dostosowanych do Twoich potrzeb — aż do całodobowego monitorowania w przypadku konfiguracji o wysokiej dostępności

Kiedy już wiesz, jakich umiejętności i wiedzy potrzebują Twoi pracownicy, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie materiały. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszym katalogu kursów gotowych.

Tak, naszym zadaniem podczas tworzenia treści jest zapewnienie, że treść może być odtwarzana i śledzona w dowolnym LMS.

Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach