Komu pomagamy

Twój partner w zakresie innowacji w uczeniu się i rozwoju

Edukacja

Efektywny system LMS ma kluczowe znaczenie dla nowoczesnego szkolnictwa wyższego i pomaturalnego. Jesteśmy certyfikowanymi partnerami Moodle, którzy mogą pomóc Ci wdrożyć wiodący na świecie system LMS typu open source, ale dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu w pracy z instytucjami akademickimi wiemy, że sukces zależy nie tylko od właściwej platformy LMS. Stworzenie optymalnego doświadczenia edukacyjnego oznacza maksymalne wykorzystanie systemu LMS przez studentów i pracowników. Oznacza to zapewnienie, że technologia po prostu działa, przez cały czas.

Jesteśmy tu po to, by doradzić Ci w kwestii integracji, dodatków i dostosowań, które sprawią, że Twój LMS będzie platformą wspierającą Twoją instytucję i pozwalającą Ci budować efektywne doświadczenia.
Enovation współpracuje z naszymi partnerami z sektora edukacji, aby projektować i rozwijać unikalne rozwiązania - innowacyjne rozwiązania, które wykraczają poza podstawowy system LMS, aby naprawdę spełnić potrzeby studentów i wykładowców.

Korporacja/Przemysł

Funkcja L&D w organizacjach zmieniła się diametralnie, kładąc coraz większy nacisk na zapewnienie pracownikom aktualnych informacji na temat szerokiego zakresu stale zmieniających się technologii, zasad i trendów.

Nasze rozwiązania LMS dla firm, Moodle Workplace i Totara, oferują funkcje zaprojektowane specjalnie z myślą o współczesnych, ambitnych wymaganiach w zakresie kształcenia i szkolenia.
Enovation pomoże Ci wybrać odpowiednią platformę open source dla Twoich potrzeb biznesowych - od rozszerzonego raportowania po multi-tenancy i integrację z Performance Management.

Rząd

Enovation ma duże doświadczenie w pracy z agencjami rządowymi i jesteśmy dumni z naszego długiego doświadczenia we wdrażaniu i wspieraniu rozwiązań open source w tej dziedzinie.

Od rozwiązań do zarządzania nauczaniem i systemów zarządzania treścią, po tworzenie rozwiązań na zamówienie, możemy zaoferować bezpieczeństwo i skalę wymaganą przez agencje sektora publicznego.
Rozumiemy różnice między nauczaniem w sektorze publicznym a szkoleniami dla przedsiębiorstw i możemy stworzyć rozwiązanie eLearningowe dostosowane do specyficznych potrzeb i wysokich standardów sektora rządowego.
top shape

Jesteśmy tu, aby pomóc

Dział L&D odgrywa kluczową rolę w wielu aspektach funkcjonowania nowoczesnych organizacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązań z zakresu wdrażania pracowników, rozwoju czy zgodności, możemy doradzić Ci odpowiednią platformę i podejście. Możemy również dopasować Twoje potrzeby w zakresie talentów i wydajności do najnowszych najlepszych praktyk HR.

Porozmawiajmy!
bottom shape

Opieka zdrowotna

Od zarządzania programami praktyk i staży po tworzenie niestandardowych ofert uczenia się przez doświadczenie, Enovation konsekwentnie przoduje w edukacji zdrowotnej i technologiach szkoleniowych nowej generacji.

Dobrze wdrożony system LMS dla służby zdrowia pomoże skuteczniej organizować kursy szkoleniowe, śledzić postępy uczestników i pomóc im w nauce w dowolnym miejscu i czasie.

Organizacje członkowskie

Enovation oferuje szereg rozwiązań dla organizacji członkowskich. Możemy wspierać członków organizacji za pomocą dostosowanych do ich potrzeb portali, które zarządzają dostępem do najważniejszych informacji i zasobów.

Odzwierciedlaj markę swojej organizacji za pomocą w pełni markowych, responsywnych portali dla uczniów, które umożliwiają zewnętrznym odbiorcom dostęp do cyfrowych treści edukacyjnych, w tym kursów e-learningowych i mikrolearningowych, filmów, plików PDF i wielu innych.
Tworzymy spójne doświadczenie użytkownika, dzięki czemu użytkownicy mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują, w jednym miejscu, konsolidując różne zasoby edukacyjne w jednym portalu.

Organizacje szkoleniowe

Bazując na połączeniu naszego doświadczenia w sektorze akademickim i korporacyjnym, Enovation jest idealnie przygotowana do współpracy z organizacjami szkoleniowymi, aby zapewnić atrakcyjną platformę dla Twoich treści.
Dzięki bezpiecznym, skalowalnym rozwiązaniom i doświadczeniu w projektowaniu funkcji LMS, możemy sprawić, że Twoje szkolenia będą się wyróżniać.

Nasze rozwiązania pozwalają łatwo tworzyć pod-platformy dla klientów, które odzwierciedlają tożsamość i markę każdego z nich.

Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach