O nas

Kim jesteśmy i co robimy

Nasza misja

W Enovation wierzymy, że Twój LMS to dopiero początek możliwości e-learningu. Szczycimy się naszą wiedzą, zaangażowaniem w rozwój i pasją do technologii. Naszą misją jest tworzenie doskonałych platform, które angażują uczniów i promują rozwój. Nasz zespół ekspertów jest zaangażowany w dostarczanie naszym klientom najlepszych możliwych rozwiązań. Jako oficjalni partnerzy Moodle i Totara Learn, jesteśmy oddani zrozumieniu złożoności i zawiłości budowania i projektowania najnowocześniejszych środowisk edukacyjnych. Naszym celem jest dostarczanie najbardziej aktualnych rozwiązań dla naszych klientów i dlatego jesteśmy zobowiązani do zapewnienia użytkownikom doświadczenia w nauce, dostępności, sztucznej inteligencji w technologii uczenia się i nauczaniu nowej generacji.

Nasze wartości

  • Cenimy ciężką pracę i innowacyjną technologię.
  • Cenimy uczciwość: szacunek i lojalność. 
  • Cenimy uczciwość i przejrzystość: na każdym kroku utrzymuj otwartą i spójną komunikację. 
  • Cenimy Twój czas: robimy wszystko, co w naszej mocy, aby z najwyższą starannością dostarczyć Twój projekt na czas.

Certyfikowany partner Moodle i partner Totara Alliance

Dwa z najbardziej udanych na świecie systemów zarządzania nauczaniem typu open source

Wiodący irlandzki innowator w e-learning

Współpraca z naszymi klientami w celu opracowania wysokiej klasy kreatywnych rozwiązań

Innowacje poza LMS

LMS to dopiero początek możliwości e-learningu, jakie oferuje Enovation.

Certyfikat ISO270001

Uznawany na arenie międzynarodowej za zarządzanie ryzykiem dla bezpieczeństwa informacji o klientach.

Akredytacje i wyróżnienia

Enovation to wielokrotnie nagradzany dostawca rozwiązań e-learningowych. W 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Best Use of Technology / ICT Initiative of the Year w konkursie Education Awards za nasz projekt we współpracy z Technological University Dublin (TU Dublin) i HSE. Podczas tego projektu opracowaliśmy i dostarczyliśmy pakiet e-learningowy o wartości 1 mln euro dla pracowników sektora zdrowia w zakresie pracy zdalnej podczas szczytu pandemii covid-19. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie dostosowanych do potrzeb środowisk uczenia się i szkolenia, łącząc naszą wiedzę techniczną i naszą wiedzę pedagogiczną. Enovation poprowadzi Cię do zdefiniowania i wdrożenia unikalnego doświadczenia edukacyjnego online, które zagwarantuje zaangażowanie Twoich uczniów i pozytywny wpływ na Twoją organizację.

W 2021 roku zostaliśmy nagrodzeni zwycięzcami Edukatora Roku w konkursie Moodle LMS Certified Service Provider of the Year Awards! Ta nagroda jest wyrazem uznania dla aktywnego zaangażowania naszego zespołu we wspieranie społeczności Moodle i dostarczanie programu MEC ponad 20 nauczycielom. Ta nagroda odzwierciedla również niesamowitą pracę, jaką wykonaliśmy, aby edukacja cyfrowa była inkluzywna i dostępna dla wszystkich w odległych i wiejskich obszarach na całym świecie.

Nasi ludzie

Nasz zespół to nasze supermocarstwo. Zróżnicowany zespół konsultantów ds. uczenia się, programistów, ekspertów ds. treści zapewnia, że nasi klienci uzyskują wyniki, na jakie zasługują.

Alt=A group of

Chcesz dołączyć do zespołu

Nieustannie poszukujemy profesjonalistów, którzy na długie lata staną się kluczowymi członkami zespołu.

Kariera

Nasze dodatki i rozszerzenia

Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach