Trening

Mastering Szkolenie online

Zapytaj teraz

Wstęp

 Niezależnie od tego, czy chcesz poznać zawiłości swojego LMS jako administrator, czy najlepsze praktyki jako instruktor, Enovation ma wiedzę techniczną i e-learningową, aby zapewnić sukces.

Zaprojektowane z myślą o unikalnych potrzebach administratorów kursów, twórców kursów, edukatorów, specjalistów L&D i nauczycieli, nasze kursy nie dotyczą tylko przekazywania umiejętności technicznych Moodle lub Totara, ale także pokazują, jak korzystać z zasad projektowania uczenia się. 

Zostaliśmy również uznani za Partnera Roku Moodle Educator za naszą zdolność do szkolenia nauczycieli i nauczycieli do programu MEC.

Szkolenie dla administratorów i twórców kursów Moodle
Szkolenie dla administratorów i twórców kursów Totara
Program Certyfikacji Edukatorów Moodle (MEC)

Wartości, które dostarczamy

 • Projektowanie z wykorzystaniem najlepszych praktyk Bez względu na profil i poziom wiedzy, nasze szkolenia, prowadzone osobiście lub online, dadzą Ci wszystkie narzędzia potrzebne do zapewnienia sukcesu Twojego projektu edukacyjnego.
 • Praktyczne szkolenieNasze szkolenie dla administratorów nauczy Cię podstawowych umiejętności niezbędnych do sprawnego działania platformy, natomiast nasze szkolenie dla twórców kursów obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć, aby tworzyć i zarządzać kursami Moodle lub Totara.
 • Ekspertyza w dziedzinie nauczania cyfrowegoMożesz na nas liczyć. Po wdrożeniu setek platform edukacyjnych Moodle i Totara, znamy wszystkie zalety i wady szkoleń online.
 • Get MEC CertifiedEnovation został wybrany Partnerem Roku Moodle Educator za pomoc nauczycielom, instruktorom i trenerom w skutecznym stosowaniu Moodle w celu poprawy ich praktyki nauczania i uczenia się.
Co mówią nasi klienci

Studia przypadków

FAQS

MEC nie został zaprojektowany, aby nauczyć Cię podstaw korzystania z Moodle; raczej program MEC poświadcza biegłość w budowaniu skutecznych działań związanych z nauczaniem i uczeniem się za pomocą Moodle. Więc jeśli jesteś nowy w Moodle, zalecamy rozpoczęcie nauki od podstaw, albo od naszych kursów Moodle Course Creator lub Administrator.

Zadania pisemne MEC są oceniane na podstawie rubryki opartej na rubryce DigCompEdu i powiązanej z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (CEFR): A1 (nowicjusz), A2 (odkrywca), B1 (użytkownik), B2 (ekspert), C1 (Lider), C2 (Pionier).

Akademia Totara została stworzona z myślą o profesjonalistach zajmujących się kształceniem i rozwojem, w szczególności administratorów LMS, twórców treści i instruktorów. Obejmuje ona kompleksowy program działań mających na celu podniesienie twoich umiejętności i twojego zespołu. Porozmawiaj z nami, jeśli chcesz się zarejestrować i uzyskać certyfikat.

top shape

Skontaktuj się

Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci w dostarczaniu najlepszych cyfrowych rozwiązań w zakresie uczenia się i talentów dla Twoich potrzeb i realizacji Twoich projektów, napisz do nas. Chętnie pomożemy!

  botttom shape

  Other solutions

  Zarządzany hosting

  Uzyskaj szybki, niezawodny i bezpieczny hosting dla swoich kursów online.

  Dowiedz się więcej

  Treści edukacyjne

  Indywidualne i gotowe kursy e-learningowe.

  Dowiedz się więcej

  Rozwój na miarę

  Stworzymy Twoją platformę edukacyjną na Twój sposób.

  Dowiedz się więcej

  Doradztwo

  Pomożemy Ci wybrać platformę odpowiednią dla Ciebie.

  Dowiedz się więcej

  Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach