Microsoft Teams

Enovation ma zaszczyt być certyfikowanym partnerem Microsoft Education Specialist. Jako partner Microsoft Education Specialist, Enovation stara się projektować ciekawe doświadczenia dla nauczycieli i uczniów, które zwiększają zaangażowanie i współpracę w klasie dla lepszych wyników nauczania.

Dostęp do kursów Moodle z Microsoft Teams

Integracja Moodle i Microsoft pomaga nauczycielom i edukatorom współpracować wokół kursów Moodle, zadawać pytania dotyczące ocen i zadań oraz być na bieżąco z powiadomieniami, bezpośrednio w Microsoft Teams.

Dzięki temu użytkownicy Teams mają dostęp do kursów Moodle w zakładce Teams, a także mogą korzystać z BOT, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące nadchodzących zadań i ocen.

Łącząc nasze doświadczenie w zakresie Moodle z pakietem Microsoft 365, partnerstwo to ma na celu zapewnienie nauczycielom narzędzi, których potrzebują, aby odblokować nieograniczoną naukę dla uczniów i pomóc im osiągnąć ich pełny potencjał.

Spotkania Microsoft Teams w klasie

Dziś bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, aby nauczyciele i uczniowie mogli pozostać połączeni i skoncentrowani na nauce w dowolnym momencie. Microsoft i Enovation stworzyły nowe rozwiązanie, które pozwala nauczycielom skonfigurować spotkanie Microsoft Teams dla klasy online bezpośrednio w Moodle. Aby to umożliwić, Enovation opracowała nową wtyczkę Atto Editor, która integruje aplikację Microsoft Teams LMS Meetings, dzięki czemu użytkownicy Moodle mogą szybko dodać link do nowego spotkania do wszystkich działań Moodle, które korzystają z tego edytora tekstu.

Aby uzyskać wskazówki, jak rozpocząć tworzenie spotkań Microsoft Teams w Moodle, skontaktuj się z członkiem naszego zespołu już dziś.

Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach