Co rozwiązujemy

Od onboardingu po zarządzanie talentami, możemy rozwiązać wszystkie Twoje potrzeby związane z edukacją cyfrową.

Zgodność z przepisami

Pomożemy Ci być na bieżąco z przepisami dotyczącymi zgodności. Wszystkie nasze systemy LMS oferują szereg narzędzi do szkolenia w zakresie zgodności, zarządzania i raportowania, aby pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa i zgodności Twojej organizacji z przepisami.

Nasze platformy obejmują pulpity nawigacyjne w czasie rzeczywistym, aby zapewnić klarowną i dokładną ścieżkę audytu.
Szkolenie z zakresu compliance nie musi być nudne – nasze rozwiązania oferują intuicyjny interfejs, dzięki czemu szkolenie w zakresie compliance jest łatwym i przyjemnym doświadczeniem dla wszystkich pracowników.
Unikaj pracy ręcznej i błędów ludzkich dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy do zarządzania rejestracjami, powiadomieniami, dostępem do kursów i dostarczaniem certyfikatów.

Proces wdrażania do firmy nowego pracownika

Zapewnienie skutecznego i zapadającego w pamięć programu onboardingowego zapewnia pracownikom sukces od pierwszego dnia. Nasze systemy zarządzania uczeniem pomogą Ci szybciej przyspieszyć pracę nowych pracowników i wzmocnić ich pewność siebie.

Przejmij kontrolę nad osobistym doświadczeniem każdego uczącego się, tworząc spersonalizowane ścieżki edukacyjne oparte na indywidualnych potrzebach.
Wszechstronna analityka pozwala śledzić każdy krok w procesie wdrażania do pracy i uzyskiwać istotne informacje, które pozwalają utrzymać kontrolę nad wszystkim.
Zapewnij nowym pracownikom możliwość uczenia się w dowolnym czasie i miejscu - na dowolnym komputerze stacjonarnym, laptopie lub urządzeniu mobilnym, nawet w trybie offline.

Kształcenie i rozwój

Potrzeba przekwalifikowania i podnoszenia kwalifikacji pracowników ma kluczowe znaczenie dla dotrzymania tempa zmian. Enovation pomaga wybrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, aby przyspieszyć rozwój umiejętności.

Szybko zwiększaj skalę programów nauczania i docieraj do uczniów w dowolnym miejscu i czasie.
Podnieś kwalifikacje i zaangażuj swoich pracowników dzięki wydajnemu nauczaniu mieszanemu, współpracy i ćwiczeniom w świecie rzeczywistym.
Rozszerzenie szkoleń i rozwoju poza pracowników, aby objąć partnerów i klientów oraz poprawić obsługę klienta i ogólne zaangażowanie.
top shape

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

L&D odgrywa kluczową rolę w wielu aspektach nowoczesnych organizacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązań do onboardingu, rozwoju lub zgodności, możemy doradzić Ci odpowiednią platformę i podejście. Możemy również dostosować Twoje potrzeby w zakresie talentów i wydajności do najnowszych najlepszych praktyk HR.

Porozmawiajmy
bottom shape

Zaangażowanie uczniów i pracowników

Spełnianie oczekiwań i potrzeb pracowników jeszcze nigdy nie było tak trudne. Właśnie dlatego nasze platformy do nauki opartej na współpracy i platformie społecznościowej pełnią rolę węzła komunikacyjnego i miejsca docelowego dla treści edukacyjnych, dedykowanych przestrzeni roboczych i interakcji peer-to-peer.

Szybkie pozyskiwanie, tworzenie i gromadzenie wiedzy od ekspertów tematycznych w postaci artykułów, blogów, zdjęć, podcastów, a nawet filmów, w celu tworzenia spersonalizowanych ścieżek edukacyjnych.
Tworzenie społeczności współpracy, która łączy całą organizację poprzez interakcje peer-to-peer, takie jak oceny, komentarze, ankiety i rekomendacje treści.
Nasza platforma Learning Experience Platform jest natywnie wyposażona w narzędzia do współpracy, takie jak Microsoft Teams, które zachęcają do współpracy i wspólnego działania.

Zarządzanie talentami

Jeśli chcesz wspierać rozwój kariery swoich pracowników, zwiększyć ich mobilność wewnętrzną, zwiększyć różnorodność zatrudnienia i znaleźć następców, to jesteś we właściwym miejscu! Ułatwiamy zarządzanie talentami, wykorzystując wewnętrzne umiejętności, odkrywając ukryte talenty i dopasowując właściwych ludzi do właściwych stanowisk.

Dzięki rekomendacjom do nauki i coachingowi Twoi pracownicy uzyskują jasność i koncentrację, których potrzebują, aby dostosować swoje cele rozwojowe do swoich ambicji zawodowych i strategii rozwoju organizacji.
Zwiększ wskaźniki retencji i zaangażowania, dopasowując ludzi do możliwości i pomagając swoim pracownikom budować karierę na własnych warunkach. Podejmuj pewne decyzje dotyczące talentów w oparciu o kwalifikacje, umiejętności i potencjał każdego kandydata.
Tworząc wyniki dopasowania kandydata do ról, nasze narzędzie, Aura Talent, nie pozwala, aby żadne nieświadome uprzedzenia przeszkodziły w procesie rekrutacji.

Zarządzanie wydajnością

Tradycyjne coroczne oceny wyników pracy mogą być kłopotliwe zarówno dla działu kadr, jak i dla pracowników. Rezygnując z tradycyjnej rocznej oceny wyników pracy na rzecz częstszych i bardziej znaczących informacji zwrotnych, przyczyniasz się do tworzenia zaangażowanych i wydajnych zespołów.

Przeglądy wydajności, cele, 1:1 i informacje zwrotne są niezbędne w biznesie, ale tradycyjne przeglądy lub arkusze kalkulacyjne oparte na dokumentach nie powiedzą Ci wszystkiego. Więc pożegnaj się z tradycyjnymi metodami zarządzania wydajnością w formie papierowej i przywitaj się z cyfrowym zarządzaniem wydajnością w przepływie pracy!
Wyznaczanie skutecznych celów pracowniczych może pomóc utrzymać zaangażowanie pracowników w wykonywaną pracę. Nasze podejście umożliwia menedżerom ustalanie i rejestrowanie miesięcznych celów, aby pomóc pracownikom zarządzać i realizować krytyczne rezultaty.
Dzięki Aura Perform liderzy HR, menedżerowie i pracownicy mogą łatwiej wyznaczać, śledzić i dopasowywać cele. Nasz silnik analityczny dostarcza praktycznych spostrzeżeń na podstawie gromadzonych danych.

Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach

    Ta witryna jest zarejestrowana na wpml.org jako witryna w budowie.