Co rozwiązujemy

Od onboardingu po zarządzanie talentami, możemy rozwiązać wszystkie Twoje potrzeby związane z edukacją cyfrową.

Zgodność z przepisami

Pomożemy Ci być na bieżąco z przepisami dotyczącymi zgodności. Wszystkie nasze systemy LMS oferują szereg narzędzi do szkolenia w zakresie zgodności, zarządzania i raportowania, aby pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa i zgodności Twojej organizacji z przepisami.

Nasze platformy obejmują pulpity nawigacyjne w czasie rzeczywistym, aby zapewnić klarowną i dokładną ścieżkę audytu.
Szkolenie z zakresu compliance nie musi być nudne – nasze rozwiązania oferują intuicyjny interfejs, dzięki czemu szkolenie w zakresie compliance jest łatwym i przyjemnym doświadczeniem dla wszystkich pracowników.
Unikaj pracy ręcznej i błędów ludzkich dzięki zautomatyzowanym przepływom pracy do zarządzania rejestracjami, powiadomieniami, dostępem do kursów i dostarczaniem certyfikatów.

Proces wdrażania do firmy nowego pracownika

Zapewnienie skutecznego i zapadającego w pamięć programu onboardingowego zapewnia pracownikom sukces od pierwszego dnia. Nasze systemy zarządzania uczeniem pomogą Ci szybciej przyspieszyć pracę nowych pracowników i wzmocnić ich pewność siebie.

Przejmij kontrolę nad osobistym doświadczeniem każdego uczącego się, tworząc spersonalizowane ścieżki edukacyjne oparte na indywidualnych potrzebach.
Wszechstronna analityka pozwala śledzić każdy krok w procesie wdrażania do pracy i uzyskiwać istotne informacje, które pozwalają utrzymać kontrolę nad wszystkim.
Zapewnij nowym pracownikom możliwość uczenia się w dowolnym czasie i miejscu - na dowolnym komputerze stacjonarnym, laptopie lub urządzeniu mobilnym, nawet w trybie offline.

Kształcenie i rozwój

Potrzeba przekwalifikowania i podnoszenia kwalifikacji pracowników ma kluczowe znaczenie dla dotrzymania tempa zmian. Enovation pomaga wybrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, aby przyspieszyć rozwój umiejętności.

Szybko zwiększaj skalę programów nauczania i docieraj do uczniów w dowolnym miejscu i czasie.
Podnieś kwalifikacje i zaangażuj swoich pracowników dzięki wydajnemu nauczaniu mieszanemu, współpracy i ćwiczeniom w świecie rzeczywistym.
Rozszerzenie szkoleń i rozwoju poza pracowników, aby objąć partnerów i klientów oraz poprawić obsługę klienta i ogólne zaangażowanie.
top shape

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

L&D odgrywa kluczową rolę w wielu aspektach nowoczesnych organizacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązań do onboardingu, rozwoju lub zgodności, możemy doradzić Ci odpowiednią platformę i podejście. Możemy również dostosować Twoje potrzeby w zakresie talentów i wydajności do najnowszych najlepszych praktyk HR.

Porozmawiajmy
bottom shape

Zaangażowanie uczniów i pracowników

Spełnianie oczekiwań i potrzeb pracowników jeszcze nigdy nie było tak trudne. Właśnie dlatego nasze platformy do nauki opartej na współpracy i platformie społecznościowej pełnią rolę węzła komunikacyjnego i miejsca docelowego dla treści edukacyjnych, dedykowanych przestrzeni roboczych i interakcji peer-to-peer.

Szybkie pozyskiwanie, tworzenie i gromadzenie wiedzy od ekspertów tematycznych w postaci artykułów, blogów, zdjęć, podcastów, a nawet filmów, w celu tworzenia spersonalizowanych ścieżek edukacyjnych.
Tworzenie społeczności współpracy, która łączy całą organizację poprzez interakcje peer-to-peer, takie jak oceny, komentarze, ankiety i rekomendacje treści.
Nasza platforma Learning Experience Platform jest natywnie wyposażona w narzędzia do współpracy, takie jak Microsoft Teams, które zachęcają do współpracy i wspólnego działania.

Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach