Tworzenie Treści

Utrwalanie treści nauczania

Zapytaj teraz

Wprowadzenie

Treść jest kluczowym elementem każdego udanego programu nauczania. Wysokiej jakości treści, przekazane w skuteczny i angażujący sposób, przyniosą najlepsze rezultaty. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć istniejące materiały, opracować nowe czy zintegrować materiały innych firm, nasi eksperci od treści wiedzą, co działa najlepiej.

Niezależnie od formatu – animacji, wideo, gier, mikrolearningu i wielu innych – nasz zespół ds. treści zawsze pamięta o uczniach, aby opracować kursy dostosowane do ich potrzeb i zgodne z ich celami i wartościami. Bez względu na to, czy chcesz udoskonalić swój program wprowadzający dla nowo zatrudnionych pracowników, sprostać wyzwaniom prawnym i związanym ze zgodnością z przepisami, czy też dostosować swoje treści do najnowszych trendów w e-learningu, możemy opracować wysoce skuteczne, zaawansowane kursy szkoleniowe, które przyniosą wymierne korzyści biznesowe i sprawią, że uczestnicy będą zaangażowani.

Jeśli chcesz rozpocząć szkolenie i zaoszczędzić czas i wysiłek, nasz katalog gotowych kursów może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Współpracujemy z najlepszymi światowymi dostawcami treści, aby pomóc Ci w dostarczaniu standardowych szkoleń branżowych w miejscu, w którym są potrzebne.

Kursy przygotowywane na zamówienie i gotowe do realizacj
Treści specyficzne dla danego sektora
Treści dostępne w wielu kształtach i rozmiarach
Bezproblemowa integracja z Moodle i Totara

Wartości

 • Doświadczenie uczenia się, które należy do CiebieNasz utalentowany zespół projektantów instrukcji będzie współpracował z Tobą w celu opracowania programu nauczania od podstaw i zapewnienia, że spełnia on unikalne potrzeby biznesowe Twoich uczniów.
 • Kompatybilność z systemami LMSWszystkie treści, które tworzymy we własnym zakresie, są zgodne ze standardem SCORM, co oznacza, że można je importować do dowolnych systemów zarządzania nauczaniem, w tym platform Moodle i Totara.
 • Rozpocznij naukęKorzystaj z tysięcy gotowych kursów, starannie dobranych przez wiodących dostawców treści online, aby szybko rozpocząć szkolenie. Wszystkie kursy są w pełni zgodne z przepisami i pozwolą Ci zaoszczędzić czas i wysiłek.
 • Transfer wiedzyWiemy również, że czasami trzeba mieć kontrolę nad własnymi treściami. Możemy pomóc Ci w zdobyciu umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie zarządzać treściami, a my pozostaniemy do Twojej dyspozycji, jeśli będziesz nas potrzebować!
Co mówią nasi klienci

Studia przypadków

Często zadawane pytania

Tak, naszym zadaniem podczas tworzenia treści jest zapewnienie, że treść może być odtwarzana i śledzona w dowolnym LMS.

Kiedy już wiesz, jakich umiejętności i wiedzy potrzebują Twoi pracownicy, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie materiały. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszym katalogu kursów gotowych.

top shape

Skontaktuj się

Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci w dostarczaniu najlepszych cyfrowych rozwiązań w zakresie uczenia się i talentów dla Twoich potrzeb i realizacji Twoich projektów, napisz do nas. Chętnie pomożemy!

  botttom shape

  Inne rozwiązania

  Hosting zarządzany

  Uzyskaj szybki, niezawodny i bezpieczny hosting dla swoich kursów online.

  Dowiedz się więcej

  Szkolenia

  Rozwiń swoją wiedzę dzięki naszym kursom szkoleniowym LMS.

  Dowiedz się więcej

  Rozwój na miarę

  Stworzymy Twoją platformę edukacyjną na Twój sposób.

  Dowiedz się więcej

  Wsparcie

  Bieżące wsparcie dla platform Moodle i Totara.

  Dowiedz się więcej

  Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach

   Ta witryna jest zarejestrowana na wpml.org jako witryna w budowie.