Doradztwo

Kształtowanie strategii uczenia się. Zapytaj teraz

Zapytaj teraz

Wprowadzenie

Czy zastanawiasz się, jak w pełni wykorzystać możliwości swojego systemu LMS? Być może rozważasz przejście do nowego dostawcy usług e-learningowych lub po prostu szukasz porady. Bez względu na to, jaki jest Twój projekt związany z cyfrowym kształceniem – LMS, treści nauczania czy wyzwania związane ze strategią – współpracujemy z Tobą, aby zmienić sposób prowadzenia szkoleń i zmaksymalizować zwrot z inwestycji. Jesteśmy autentycznie niezależni od platformy – niezależnie od tego, czy jest to Moodle, Moodle Workplace czy Totara, pomożemy Ci wybrać platformę, która pomoże Ci dostarczyć najlepsze możliwe doświadczenia edukacyjne Twoim pracownikom, partnerom i klientom. Wiemy, że skuteczny e-learning to coś więcej niż tylko technologia. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie treści, pedagogiki i doświadczeń użytkowników. W Enovation zależy nam na ścisłej współpracy z naszymi klientami, aby ich szkolenia były skuteczne – na czas i w ramach budżetu.

Rozwój strategii nauczania
Konsultacje w zakresie Moodle i Totara
Rozwiązujemy wyzwania związane z e-learningiem od 2004 roku

Wartość, którą dostarczamy

 • Wizja i strategiaWspółpracujemy z Tobą i strategicznie przyglądamy się potrzebom i celom Twojej organizacji w zakresie L&D, aby określić Twoją wizję i strategię uczenia się.
 • Partnerstwo dla sukcesuPartnerujemy z Tobą od momentu konsultacji, poprzez wdrożenie, aż po wsparcie, dzięki czemu masz gwarancję uzyskania najlepszych wyników.
 • Rozwiązywanie problemówDzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu jesteśmy ekspertami w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów, które możesz napotkać na swojej drodze eLearningowej.
 • Ekspertyza w zakresie nauczania cyfrowegoJesteśmy mistrzami w korzystaniu z platform Moodle, Moodle Workplace, Totara Learning i innych technologii open source.
Co mówią nasi klienci

Studia Przypadków

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Uaktualnienie Totara Learn to także świetna okazja do przeprojektowania i odświeżenia witryny, przeszkolenia i ponownego zaangażowania użytkowników oraz ponownego zainwestowania w oprogramowanie.

Oferujemy szereg opcji pomocy technicznej dostosowanych do Twoich potrzeb — aż do całodobowego monitorowania w przypadku konfiguracji o wysokiej dostępności

Branded Moodle App pozwala na dostosowanie aplikacji Moodle do własnej tożsamości marki, aby stworzyć zaufane i spójne doświadczenie edukacyjne. Nasz zespół ekspertów Moodle pomoże Ci z łatwością przejść przez ten proces.

top shape

Skontaktuj się

Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci w dostarczaniu najlepszych cyfrowych rozwiązań w zakresie uczenia się i talentów dla Twoich potrzeb i realizacji Twoich projektów, napisz do nas. Chętnie pomożemy!

  botttom shape

  Inne rozwiązania

  Hosting zarządzany

  Uzyskaj szybki, niezawodny i bezpieczny hosting dla swoich kursów online.

  Dowiedz się więcej

  Zawartość szkoleniowa

  Kursy eLearningowe na zamówienie i gotowe. Dowiedz się więcej

  Dowiedz się więcej

  Szkolenia

  Rozwiń swoją wiedzę dzięki naszym kursom szkoleniowym LMS.

  Dowiedz się więcej

  Wsparcie

  Bieżące wsparcie dla platform Moodle i Totara.

  Dowiedz się więcej

  Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach