Wróć do materiału Data: 08/09/2022

Wiodący Premium Partner firmy Moodle, Enovation Solutions, rozszerza działalność na teren Polski

Enovation, wielokrotnie nagradzany i długoletni dostawca usług Moodle w Irlandii i Francji, został pierwszym certyfikowanym dostawcą usług Moodle w Polsce. Dzięki temu Enovation jest jedynym oficjalnym dostawcą wiedzy o Moodle na jednym z najszybciej rozwijających się rynków europejskich.

Enovation posiada w Polsce centrum rozwoju i wsparcia technicznego, które obsługuje swoich dotychczasowych międzynarodowych klientów. Obecnie rozszerzy swoją działalność o dostarczanie i wdrażanie rozwiązań e-learningowych bezpośrednio do polskiego segmentu akademickiego, korporacyjnego a także segmentu kształcenia w miejscu pracy.

Gary Mahon, Prezes Zarządu Enovation, stwierdził: „Jesteśmy bardzo podekscytowani perspektywą dostarczenia naszych rozwiązań i usług na polski rynek.  Po zbudowaniu reputacji doskonałego wsparcia i zarządzania za pośrednictwem biura w Irlandii i Francji, jesteśmy pewni, że możemy szybko rozwinąć naszą działalność w Polsce i obsługiwać ten rynek lokalnie.  W ciągu ostatnich lat firma Enovation odnotowała ogromny wzrost i postrzegamy to jako okazję do kontynuowania tej ścieżki rozwoju i powiększenia naszego utalentowanego zespołu w Polsce.”

Dyrektor Generalny i założyciel Moodle, Martin Dougiamas, skomentował: „Enovation jest partnerem Moodle od prawie 20 lat i cieszymy się, że firma ta została naszym pierwszym certyfikowanym dostawcą usług w Polsce.  Ich sprawdzone doświadczenie w zakresie hostingu i rozwoju, wraz ze stałym zaangażowaniem w zrozumienie potrzeb użytkowników i zapewnieniem długoterminowego wsparcia, gwarantuje wielu polskim użytkownikom wysoki standard wdrożeń Moodle”.

Jako Premium Moodle Partner, Enovation jest częścią grupy certyfikowanych dostawców usług Moodle, którzy oferują platformę Moodle Workplace, zaprojektowaną do użytku w miejscu pracy jako dodatek do innych podstawowych usług i rozwiązań Moodle, takich jak markowa aplikacja Moodle Mobile App.

Firma Enovation została nagrodzona tytułem Partnera Edukacyjnego Moodle Roku 2021 w uznaniu za jej trwałe zaangażowanie we wspieraniu społeczności Moodle i dostarczaniu programu Moodle Educator Certification (MEC) nauczycielom i edukatorom na całym świecie.

Po uzyskaniu certyfikatu ISO 27001, Enovation oferuje klientom Moodle bezkonkurencyjną wiedzę technologiczną, zapewniając, że dane zarządzane są zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Z biurami w Irlandii, Francji i Polsce, Enovation dostarcza rozwiązania i wsparcie dla ponad 300 klientów na całym świecie.

Powiązane artykuły

Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach