Wróć do materiału Data: 03/08/2021

Jaka jest najlepsza opcja dla Ciebie: Moodle Workplace czy Moodle?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań, jakie otrzymuje nasz zespół, jest: jaka jest różnica między Moodle a Moodle Workplace i skąd mam wiedzieć, które rozwiązanie jest odpowiednie dla mojej organizacji?

Miejsce pracy Moodle:

Workplace to wersja Moodle dostosowana do organizacyjnego uczenia się.

Moodle, twórca najczęściej używanego oprogramowania platformy edukacyjnej na świecie, wprowadził Moodle Workplace, rozwiązanie szkoleniowe wspierające efektywne szkolenia organizacyjne, które łączy sprawdzoną moc, skalowalność i elastyczność Moodle LMS z całkowicie nowymi funkcjami, specjalnie zaprojektowanymi do wspierania profesjonalnego uczenia się i rozwój. Moodle Workplace został zaprojektowany, aby wspierać organizacje i firmy, umożliwiając im:

Z łatwością twórz programy szkoleń, zgodności i wprowadzające dla swoich pracowników
Uzyskaj dostęp do swojego systemu treningowego z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu
Dostosuj swoje raporty, przepływy pracy i interfejs

Moodle: 

Moodle to przyjazny dla użytkownika LMS, który umożliwia uniwersytetom, firmom, organizacjom non-profit i sektorowi publicznemu łatwe prowadzenie kursów online i osiąganie celów szkoleniowych. 

Moodle to potężna, elastyczna i solidna platforma edukacyjna. Ostatnio Moodle przeszedł znaczące przeprojektowanie i teraz oferuje wciągające wrażenia użytkownika wraz z nową potężną aplikacją mobilną na iPhone’a i Androida.

Więc jaka jest różnica?

Moodle Workplace to LMS, który został opracowany przez Moodle w odpowiedzi na specyficzne potrzeby sektora korporacyjnego. Posiada szereg dodatkowych funkcjonalności skoncentrowanych na tworzeniu i realizacji procesów szkoleniowych i onboardingowych. Moodle Workplace nie jest oprogramowaniem typu open source i jest objęty podwójną licencją: jest oparty na naszym LMS typu open source, ale można uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem partnerów Premium, Enovation. Dlatego nie jest możliwe pobranie Moodle Workplace bez wsparcia.

Aby porozmawiać z jednym z naszych ekspertów i umówić się na demo, skontaktuj się z nami już dziś!

Powiązane artykuły

Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach