Wybór systemu LMS

Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni LMS.

Porozmawiajmy

Wstęp

Wybór najodpowiedniejszego systemu zarządzania nauczaniem (LMS) dla Twoich potrzeb jest kluczową częścią zapewnienia sukcesu Twojej strategii e-learningowej. Enovation ma prawie dwudziestoletnie doświadczenie w doradzaniu organizacjom w wyborze najodpowiedniejszego systemu LMS, który będzie stanowił podstawę ich ambicji w zakresie L&D.

W Enovation posiadamy unikalne połączenie wiedzy technicznej i zrozumienia zasad e-learningu, dzięki czemu pomagamy naszym klientom wybrać odpowiedni LMS, ale co równie ważne, wdrożyć go w najbardziej efektywny sposób. Pamiętamy również o tym, że każdy wybrany system LMS musi nie tylko zaspokajać potrzeby uczących się, ale również być łatwy w administrowaniu i dostarczać odpowiednich informacji, które pomogą w rozwoju programów L&D.

Elastyczna budowa
Rozwój wewnętrzny
Opłacalność

Wartość, którą dostarczamy

 • Dodatkowe korzyściChętnie pokażemy klientom dodatkowe korzyści płynące z Moodle Workplace, rozszerzonej wersji Moodle przeznaczonej dla bardziej złożonych środowisk korporacyjnych, w których funkcje takie jak multi-tenancy pozwalają różnym oddziałom obsługiwać własne, markowe systemy LMS z jednej ogólnej platformy.
 • Szkolenie i wsparcieBierzemy pod uwagę potrzeby uczniów, trenerów i administratorów oraz dostępną infrastrukturę IT. Ale Niezależnie od wyboru, szczycimy się również doradztwem, aby zapewnić jak największą skuteczność decyzji - jesteśmy pod ręką, aby doradzić w zakresie wdrażania, szkolenia i wsparcia.
 • Interaktywne treściWspółpracujemy z naszymi klientami, aby skupić się na treściach dostarczanych za pomocą systemu LMS. Wierzymy w znaczenie krótkich form, treści interaktywnych i nowych mediów - nie ma sensu wdrażać sprawnego systemu LMS, a następnie nie łączyć go z najbardziej efektywnymi treściami.
 • OpłacalnośćWybierając rozwiązania typu open source, otrzymujesz potężną, bogatą w funkcje platformę, która jest bardziej przystępna cenowo niż starsze oprogramowanie. Nasze doświadczenie i bliska współpraca z Moodle/Totara oznacza, że możemy zapewnić utrzymanie Twojej platformy.
Co mówią nasi klienci

Sudia Przypadków

top shape

Skontaktuj się

Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci w dostarczaniu najlepszych cyfrowych rozwiązań w zakresie uczenia się i talentów dla Twoich potrzeb i realizacji Twoich projektów, napisz do nas. Chętnie pomożemy!

  botttom shape

  Inne rozwiązania

  Zarządzany hosting

  Uzyskaj szybki, niezawodny i bezpieczny hosting dla swoich kursów online.

  Dowiedz się więcej

  Treści edukacyjne

  Bądź na bieżąco z naszymi kursami szkoleniowymi LMS

  Dowiedz się więcej

  Trening

  Rozwiń się dzięki naszym szkoleniom LMS

  Dowiedz się więcej

  Wsparcie

  Bieżące wsparcie dla platform Moodle i Totara.

  Dowiedz się więcej

  Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach