Rozwój na zamówienie

Twój LMS, Twój sposób

Porozmawiajmy!

Wstęp

Każda firma jest wyjątkowa, podobnie jak Twoja platforma edukacyjna. Dlatego uwielbiamy pracować z elastycznymi rozwiązaniami typu open source – niezależnie od tego, czy jest to Moodle, Moodle Workplace czy Totara, możemy dostosować platformę do Twojej marki i poprawić jakość nauki. Opracowaliśmy nagradzane rozwiązania na zamówienie, które wykorzystują moc tych sprawdzonych platform, ale rozpoznają Twoje wyjątkowe potrzeby.

Elastyczna budowa
Rozwój wewnętrzny
Opłacalność

Wartość, którą dostarczamy

 • Usprawnione przetwarzanieDzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy dostosować Twoją instancję Moodle lub Totara, aby przyspieszyć Twoje codzienne przepływy pracy, wyeliminować pracę administracyjną i usprawnić procesy.
 • Łatwe integracjeIntegracja LMS z resztą Twoich systemów jest kluczem do wyzwolenia największych korzyści — możemy pracować z Twoim ekosystemem edukacyjnym i HR, gotowymi kursami i nie tylko.
 • Testowanie pytań i odpowiedziWszystkie nasze wdrożenia są rygorystycznie testowane przez nasz wewnętrzny zespół ds. zapewnienia jakości, dzięki czemu nie ma nieprzewidzianych problemów.
 • OpłacalnośćWybierając rozwiązania typu open source, otrzymujesz potężną, bogatą w funkcje platformę, która jest bardziej przystępna cenowo niż starsze oprogramowanie. Nasze doświadczenie i bliska współpraca z Moodle/Totara oznacza, że możemy zapewnić utrzymanie Twojej platformy.
Co mówią nasi klienci

Sudia Przypadków

top shape

Skontaktuj się

Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci w dostarczaniu najlepszych cyfrowych rozwiązań w zakresie uczenia się i talentów dla Twoich potrzeb i realizacji Twoich projektów, napisz do nas. Chętnie pomożemy!

  botttom shape

  Inne rozwiązania

  Zarządzany hosting

  Uzyskaj szybki, niezawodny i bezpieczny hosting dla swoich kursów online.

  Dowiedz się więcej

  Treści edukacyjne

  Bądź na bieżąco z naszymi kursami szkoleniowymi LMS

  Dowiedz się więcej

  Trening

  Get up to speed with our LMS training courses.

  Dowiedz się więcej

  Wspierać się

  Bieżące wsparcie dla platform Moodle i Totara.

  Dowiedz się więcej

  Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach