CLL Language Centres

Dzięki Enovation centra językowe CLL zapewniają lekcje hybrydowej nauki w 37 językach dzięki Enovation.

CLL Language Centres dostarcza lekcje blended learning w 37 językach dzięki Enovation.

 

CLL

Client

Products
Our Role
 • Customisation
 • Hosting
 • Branding

  Problemy

 • Przejście z tradycyjnego podejścia do nauki na rozwiązanie nauki hybrydowej.
 • Potrzeba elastycznego systemu zarządzania nauczaniem.

  Rozwiązanie

 • Elastyczne rozwiązanie e-learningowe dostosowane do spersonalizowanej nauki.
 • Integracja z BigBlueButton.
 • Projekty na zamówienie, w tym wspólne ePortfolio.

Wyzwanie

Aby lepiej dopasować się do potrzeb i napiętego programu 3500 profesjonalistów z międzynarodowych instytucji, CLL zdecydowało się przejść z tradycyjnego podejścia do nauczania na nauczenie hybrydowe, które łączy lekcje twarzą w twarz z samodzielną nauką przez nauczyciela online. Moodle, wiodący system zarządzania nauczaniem o otwartym kodzie źródłowym (LMS), był rozwiązaniem technicznym wybranym przez szkołę językową.

W 2012 r. CLL zdecydowała się nawiązać współpracę z Enovation, wieloletnim partnerem Moodle, w celu opracowania rozwiązania e-learningowego, które pozwoliłoby personelowi ich klientów uczyć się poza lekcjami bezpośrednimi, a trenerom kierować i monitorować postęp w Internecie. Elastyczność Moodle pozwala na spersonalizowaną naukę, aby dostosować się do celów zawodowych ucznia.

Co mówią nasi klienci

Rozwiązanie

Zbudowany jako platforma typu „wszystko w jednym”, Moodle z łatwością integruje narzędzia zewnętrzne, takie jak system konferencji internetowych BigBlueButton wdrożony przez Enovation, aby trenerzy CLL mogli zapewnić wysokiej jakości naukę zdalnym uczniom. CLL skorzystało również z wiedzy technicznej Enovation, aby zaprojektować i zbudować niestandardowe wtyczki, aby dostosować się do konkretnych potrzeb instytucji publicznych. Opracowano funkcję samodzielnej rejestracji za pośrednictwem poczty e-mail, aby umożliwić uczącym się utworzenie własnego konta na Moodle i zapisanie się na kursy, przy jednoczesnym przestrzeganiu zasad poufności obowiązujących ich pracowników. Inną kluczową funkcją, która umożliwia stworzenie programu Enovation, było wspólne portfolio używane przez nauczycieli do indeksowania i udostępniania zasobów innym trenerom, podczas gdy uczniowie używają go do eksportowania i kategoryzowania swojej pracy oraz dokumentowania swojej nauki. W ramach projektu Enovation dostosowało Moodle do brandingu CLL. Enovation również bezpiecznie hostuje rozwiązanie eLearning dla CLL, aby zagwarantować całodobowy dostęp do platformy edukacyjnej online i zapewnić im internetowy system raportowania i śledzenia problemów. Przez lata Moodle był utrzymywany przez Enovation, aby zapewnić najlepszą jakość uczenia się klientom CLL.
top shape

Rezultaty

Dzięki Enovation internetowa platforma edukacyjna CLL zapewnia pracownikom z międzynarodowych instytucji zorganizowany i elastyczny program nauczania pod okiem ekspertów. Od czasu wdrożenia Moodle liczba klientów z instytucji publicznych wzrosła 3-krotnie do 3500 użytkowników.

Zachwycone wynikami, CLL i Enovation współpracowały nad rozszerzeniem korzystania z Moodle na pozostałych 25 000 klientów CLL, w tym ogółu społeczeństwa i klientów biznesowych.

Porozmawiajmy!
botttom shape

Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach