Wróć do materiału Data: 09/12/2021

Jesteśmy Partnerem Roku Moodle Educator!

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy zwycięzcami Edukatora Roku w konkursie Moodle LMS Certified Service Provider of the Year Awards! 

Ta nagroda jest wyrazem uznania dla aktywnego zaangażowania naszego zespołu we wspieranie społeczności Moodle i dostarczanie programu MEC ponad 20 nauczycielom. Ta nagroda odzwierciedla również niesamowitą pracę, jaką wykonaliśmy, aby edukacja cyfrowa była inkluzywna i dostępna dla wszystkich w odległych i wiejskich obszarach na całym świecie.

O projektach:

Współpracując z rządami i międzynarodowymi agencjami rozwoju, projekt ma na celu uczynienie cyfrowego nauczania integracyjnym i dostępnym dla wszystkich, z ambitnymi celami udostępnienia platformy milionom użytkowników. Obecna platforma jest testowana w celu dostarczenia nauki do 12 000 użytkowników korzystających jednocześnie z platformy Moodle Workplace z docelowej populacji liczącej początkowo około 360 000 użytkowników.

Współpracowaliśmy z organizacją, aby:

rozszerzenie funkcji Multi-Tenancy do prawdziwej samodzielnej podstrony, która może być oznaczona białą etykietą. Zmiany w tym zakresie obejmują: oddzielną rejestrację użytkowników dla każdej dzierżawy, oddzielny front i pulpity dla każdej dzierżawy (przed MW 3.11), współdzielenie kursów dla różnych dzierżaw, które wyświetlają wygląd i styl dzierżawy użytkownika.

Moodle Educator Certification Program:

Enovation jest zawsze zaangażowane we wspieranie społeczności Moodle i wzmacnianie pozycji edukatorów. Tylko w tym roku aktywnie promowaliśmy program MEC i pomogliśmy w jego realizacji 20 osobom, z których 11 pomyślnie ukończyło program i otrzymało certyfikat. Otrzymaliśmy wspaniałe opinie od wszystkich kandydatów, którzy poprawili swoje umiejętności nauczania z wykorzystaniem Moodle.

Cieszymy się, że możemy zakończyć ten rok z tak dobrą wiadomością i dziękujemy wszystkim w centrali Moodle. Przyszły rok zapowiada się jako kolejny ekscytujący. Jak zawsze, jeśli masz do nas jakieś pytania, napisz do nas na adres [email protected].

Powiązane artykuły

Bądź pierwszym, który dowie się o naszych najnowszych wiadomościach i aktualizacjach